افتتاحیه و باشگاه مشتریان آمیکو -کرمانشاه2202


افتتاحیه و سومین گرد همایی باشگاه مشتریان آمیکو در کرمانشاه کد2202


حضور آمیکو در کرمانشاه در راستای توسعه محصولات و ارتقای سطح کیفی نمایندگی‌ها

آسنا به کرمانشاه رسید

آمیکو در راستای معرفی پیکاپ آسنا و آراز، سومین دوره از گردهمایی باشگاه مشتریان خود را در کرمانشاه برگزار کرد و در این مراسم به افتتاح نخستین نمایندگی خود در این شهر پرداخت. در این همایش، گروهی از نمایندگان شرکت آمیکو، برخی از مدیران ارشد آن، قهرمانان کشوری کرمانشاه، هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه، گروه‌های خودرویی آفرود، کمیته موتورکراس و... حضور داشتند. پیش از این دو دوره از گردهمایی باشگاه مشتریان آمیکو در گیلان و آمل و در راستای ارتقای سطح نمایندگی‌های فعال برگزار شد اما برگزاری این دوره از گردهمایی در کرمانشاه به‌دلیل راه‌اندازی یک نمایندگی جدید برای آمیکو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود.

در این مراسم همچنین شرکت آمیکو از برخی قهرمانان اتومبیلرانی و نفرات برتر آفرودسوار استان کرمانشاه تقدیر کرد. قرعه‌‌کشی دو دستگاه خودرو آسنا با تخفیف 7میلیون‌تومانی از دیگر بخش‌های برنامه باشگاه مشتریان آمیکو در کرمانشاه است.

 

آسنا؛ افتخاری برای تولید داخل

در این دوره از گردهمایی باشگاه مشتریان آمیکو، فرماندار کرمانشاه ضمن تبریک به این شرکت برای موفقیت در زمینه تولید داخل گفت: «باعث افتخار کشور است که بتوانیم بر تولیدات ملی خود تکیه کنیم که این افتخار از سوی آمیکو نصیب مردم شده است.» فضل‌الله رنجبر در ادامه افزود: «قطعا برای نجات و توسعه پایدار در کشور باید نگاه ویژه‌ای به محصولات ملی و داخلی کشور داشته باشیم که به خواست خداوند، آمیکو هم یکی از شرکت‌های موفق در این عرصه است و گام موثری را برای خدمات‌دهی به کشور برداشته است.» وی در‌خصوص افتتاح نمایندگی آمیکو در کرمانشاه بیان کرد: «با این اقدام، هم زمینه اشتغال برای جوانان این شهرستان فراهم شده است و هم به‌صورت مستقیم در سرزمین مقدس و زیبای کرمانشاه این خدمات به مشتریان آمیکو ارائه می‌شود.»

 

استراتژی‌های سه‌گانه آمیکو

همچنین رضا تقوی، قائم‌مقام آمیکو در این گردهمایی به ارائه تاریخچه مختصری از فعالیت آمیکو پرداخت و گفت: «گروه صنعتی آمیکو به‌عنوان مجموعه‌ای از کارخانه‌های مختلف از سال 1368 تاسیس شد که در این سال‌ها محصولاتی را از قبیل موتورسیکلت تولید کرد.» وی افزود: «موتورسیکلت‌های این برند از کیفیت خوبی برخوردار بودند و توانستند سهم بازار مناسبی را به دست بیاورند. بعد از آن دامنه محصولات این شرکت گسترده‌تر شد و از موتورسیکلت به لوازم و قطعات صنعتی و ساختمان رسید.» تقوی در ادامه افزود: «این گروه از 8کارخانه برخوردار است که ارس‌خودرو دیزل به‌عنوان بزرگ‌ترین زیرمجموعه آن شناخته می‌شود.چاپ