گردهمایی باشگاه مشتریان آمیکو در گیلان-970815

وحید محمدی رییس سازمان فروش شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) در گفتگویی خصوص گردهمایی باشگاه مشتریان آمیکو که در تالار مجلل رشت برگزار شد ، اظهار داشت : شرکت آمیکو از سال 1368 با تولید محصولات صنعتی آغاز و از سال 83 وارد بازار خودروهای سنگین ، نیمه سنگین و تجاری گردید.
وی افزود در راستای تنوع بخشیدن به سبد محصولات تولیدی و با بهره مندی تجارب تولید خودرو های تجاری در دو سال اخیر این شرکت در زمینه تولید پیکاپ فعالیت می کند و محصولات "آسنا " (پیکاپ دو کابین) و "آراز" ( پیکاپ تک کابین) به بازار معرفی شده و مشتریان ما را رصد می کنند و همگام با ما حرکت می نمایند.

محمدی اضافه کرد : شرکت آمیکو همواره تلاش کرده تا مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن حفظ و نظرات و انتقادات مشتریان همواره برای شرکت مهم و در پروسه تغییرات بهینه ی قابلیت اجرایی داشته است.
وی ادامه داد : باشگاه مشتریان آمیکو بدین منظور تعریف شده است و هدف از آن ارتباط نزدیکتر و محسوس تر با مشتریان در کل ایران می باشد.
محمدی گفت : از سال 83 که خودروهای تجاری توسط این شرکت وارد بازار شد ، استان گیلان یکی از بزرگترین و پر تقاضاترین استانها را شامل میشود و درصد قابل توجهی از مشتریان ما از این استان هستند به جهت بخش ترابری و حمل و نقل جاده ای در این استان و همچنین شاهراه ترانزیت بودن استان گیلان و وجود منطقه آزاد انزلی و دسترسی خوب این استان به مرزها میتوان گفت که نیاز به خودروهای تجاری در گیلان بیشتر است.
وی افزود: به تبع با وجود این خودروها، ضرورت خدمات جاده ای و پس از فروش حس می شود و از سال 83 این خدمات در دسترس مشتریان قرار گرفت و دو نمایندگی بسیار توانمند "امینی کد 1702 "و "جلالی 1703" به صورت 24 ساعته خدمات ارایه می کنند.
محمدی در خصوص گردهمایی مشتریان استان گیلان گفت : باشگاه مشتریان علاوه بر مشتریان حقیقی ، شامل نهادها ، ارگان های دولتی  نیز می شوند که خودروها بر اساس نوع کاربری که دارند خودروی پشتیبانی و لجستیک هستند .در این همایش از مسوولین ، شهرداری ها ، استانداری و ادارات برق، گاز ، آب و آتش نشانی که عملیات امداد و نجات را انجام می دهند دعوت کردیم که در این گردهمایی حضور داشته باشند.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص نوسانات ارزی و قدرت خرید مشتریان گفت : از تعداد مشتریان این شرکت به هیچ عنوان کاسته نشده است  بلکه میزان تقاضا برای خرید افزایش داشته است و در حال حاضر سایت این شرکت بسته شده به این دلیل که ما موظف به اجرای تعهداتمان در قبال ارگان های دولتی هستیم. همچنین سازمانهایی که مستقیما ارایه خدمت می کنند و حافظ جان و مال مردم هستند  در اولویت قرار دارند.
وی خاطر نشان کرد : شرکت آمیکو یک تولید کننده خودرو است و صرفاً کار بازرگانی ملاک تعامل با مشتریان مد نظر نبوده و نیست که بخواهیم با کوچکترین افت و خیزی میدان را خالی کنیم و یا قیمت را به مصرف کننده تحمیل نماییم.
وی اضافه کرد : در شرایط موجود سعی کردیم که نوسانات را کم کنیم چون شرکت آمیکو تولید کننده است و بیش از 600 جوان نخبه ایرانی در این مجموعه کار می کنند و اجازه ندادیم که این جریان ، خللی در روند تولید ، فروش و عرضه ایجاد کند.
محمدی تصریح کرد : یکی از محسنات شرکت آمیکو دارا بودن یک دانشگاه علمی کاربردی است و جوان هایی که از دبیرستان فارغ التحصیل می شوند توسط آزمون جذب  می شوند ، دو سال در مقطع کاردانی و چهار سال در مقطع کارشناسی تحصیل می کنند و فارغ التحصیلانی هستند که فنی و مهندسی می آموزند و به کارخانه ورود کرده و تجارب خود را در آنجا کسب می کنند و به نوعی نیروی انسانی مورد نیاز بر اساس تحصیلات مربوطه توام با کار آموزی جذب می شود .
وی در خصوص قیمت خودروهای شرکت آمیکو عنوان کرد : در فاز اول فروش نقدی داریم در فاز دوم از شرکت های لیزینگ که فروش اقساطی دارند کمک می گیریم ، خود شرکت آمیکو مستقیما وارد این پروسه نمی شود و در حال انعقاد تفاهم نامه با چند لیزینگ هستیم.
 وی در خصوص تولید خودروی "آسنا" و قابلیت های آن گفت : این خودرو قابلیت آفرود بودن را دارد ، آسنا دارای سه کاربری وانت ، شاسی بلند و آفرود است که نوعی آفرود سبک برای طبیعت گردی محسوب می شود .

دانش طراحی این خودرو مربوط به شرکت آمیکو است و الهام گرفته از خودروی فورد اف 150 است و دانش تکنولوژی ساخت و طراحی آن مربوط به این شرکت است و تنها خودرویی محسوب می شود که استاندارهای 88 گانه را پاس کرده است ، یورو 5 و پایه گازسوز می باشد. همه ی قابلیت های این خودرو منحصر بفرد است.
رییس سازمان فروش شرکت آمیکو در خصوص قرعه کشی همایش باشگاه مشتریان گفت : یک دستگاه خودرو با تخفیف 7 میلیون تومان در قرعه کشی به مشتریان اهدا می شود .
وی تاکید کرد : ان شاالله در آینده ی نزدیک برنامه هایی در نمایندگی استان سمنان و اصفهان را خواهیم داشت.
محمدی عنوان کرد : نمایشگاه آفرود را در برج میلاد تهران داشتیم که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت و ان شاالله در آذر ماه امسال نیز در نمایشگاه Auto show تهران حضور خواهیم داشت و یک رونمایی هم صورت می گیرد.
وحید محمدی در سخنرانی همایش باشگاه مشتریان آمیکو    به استقبال خوب مشتریان از محصول آسنا اشاره نمود و تصریح کرد ؛  ادارات و سازمان هایی که به امداد انسان ها و یا محیط زیست خدمات می رسانند اولویت اول هستند و با توجه به حجم بالای تقاضا  در فاز اول فروش برای سازمانهای دولتی ست و فاز دوم مشتریان دیگر هستند .   مدیر فروش شرکت آمیکو  بار دیگر به حسنات   نمایندگی های امیکو در گیلان پرداخت و تاکید کرد : این دو نمایندگی آقایان جلالی و امینی بصورت شبانه روزی به مشتریان خود خدمات رسانی میکنند .

در ادامه گردهمایی مشتریان شرکت آمیکو   غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی به عواقب جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس پرداخت و افزود .  دفاع مقدس ۸ ساله اتفاقی بود که برما تحمیل شد . جنگ اتفاق بسیار بدی ست کشته و بی سرپرست شدن و از دست دادن اعضای بدن  دارد  اما کشور ما هیچگاه جنگ طلب نبود  و جنگ تحمیلی را با اتحاد و همدلی پشت سر گذاشتیم ‌ اکنون هم تحریم ها  خواسته ی ما نیست و رئیس جمهور پریشان احوالی بنام ترامپ تحریم های اقتصادی را بر ما تحمیل کرد و همانطوریکه در جنگ‌ مقاومت کردیم باید در برابر  تحریم ها مقاوم باشیم
جعفرزاده تاکید کرد : وقتی مشگلی در کشور پیش می آید  بایدبیشتر به  توان و پتانسیل داخل کشور تکیه کنیم و هر تهدیدی را تبدیل به فرصت کنیم .
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامخ به اقتصاد غیرنفتی پرداخت و تصریح کرد : ذخایر نفتی ما  در دست ما امانت است و نباید بی رویه بفروشیم  زیرا به نسل های ۴۰ تا ۱۰۰ سال بعد باید جواب بدهیم .  اقتصادمان را بسوی غیر نفتی ببریم و بخش توریست و خدمات ما فعال شود
غلامعلی جعفرزاده گروه صنعتی آمیکو را  تحسین نمود و اظهار داشت : به دوستان ما در شرکت  آمیکو تبریک میگویم بخاطر اینکه در این شرایط به فعالیت خود ادامه میدهید و باعث سرافرازی ماست .


 


مشاهده تصاویر بیشتر

چاپ